Bezbolesne leczenie zębów

Bezbolesne leczenie zębów

znieczulenia i narkozy

Leczenie zębów w narkozie to nowość
na rynku usług stomatologicznych

Strach i ból to powody, dla których wiele osób niechętnie zgłasza się do stomatologa lub co gorsze w ogóle nie leczy zębów. Tymczasem nowoczesna stomatologia umożliwia przeprowadzenie nawet bardzo skomplikowanego procesu leczenia w sposób niezwykle komfortowy i zupełnie bezbolesny.

W Poradni Syberka dbamy o komfort pacjentów oferując bezpieczne i sprawdzone metody bezbolesnego leczenie zębów. Nasz anestezjolog cały czas czuwa nad bezpieczeństwem naszych pacjentów. Znieczulenia, które pozwalają na leczenie zębów bez bólu są bezpieczne dla dzieci i kobiet w ciąży.

 

Usługi dentystyczne z wykorzystaniem znieczulenia i narkozy

Jak leczymy zęby pod narkozą?

Dentofobia bardzo często nie pozwala pacjentom pozbyć się stresu związanego z leczeniem zębów. Sedacja dożylna to metoda całkowicie bezpieczna i ciesząca się coraz większą popularnością wśród pacjentów.

Pozostałe rodzaje znieczuleń stomatologicznych

Znieczulenie miejscowe

Znieczulenie  miejscowe (nasiękowe) w stomatologii to podanie miejscowo środka farmakologicznego blokującego ból. Znieczulenia miejscowe to procedura medyczna najczęściej wykonywana w gabinecie stomatologicznym. Trwa od kilkunastu minut do kilku godzin, w zależności od rodzaju leku, jego stężenia i podanej ilości.

Znieczulenie komputerowe

Bajkowy dentysta podczas wypełniania ubytków próchnicowych, czy ekstrakcji (usuwanie) zębów stosuje najnowocześniejsze bezbolesne znieczulenie komputerowe. SleeperOne precyzyjnie oblicza i dawkuje anestetyk. Metoda ta jest całkowicie bezbolesna a brak igły i strzykawki spotyka się  z wielkim zadowoleniem ze strony dzieciaków.

Sedacja wziewna dla dzieci

Bajkowy dentysta to miejsce w naszej poradni, które jest dedykowane wyłącznie
dla najmłodszych pacjentów. Dla nich gabinet bajkowego dentysty wyposażony jest w najnowsze znieczulenie komputerowe oraz gaz rozweselający. Metoda ta spotyka się z wielkim entuzjazmem ze strony dzieciaków i zapobiega dentofobii.

sedacja wziewna

Podtlenek azotu
czyli gaz rozweselający

Dzieci często nie potrafią współpracować z lekarzem, ze względu na strach przed bólem. Zabieg ten zwykle trwa bardzo długo i nie wiele można zrobić podczas takiej wizyty.

Bajkowy dentysta doskonale wie jak odstresować malucha i podaje gaz rozweselający (podtlenek azotu). Jest to uspokojenie wziewne w medycynie wykorzystywany od 100 lat i co ważne podczas tego okresu nie odnotowano ani jednego przypadku uczulenia na ten środek.

cennik usług stomatologicznych

Oferta bezbolesnego leczenia zębów

Narkoza

Konsultacja

100 zł

Znieczulenie ogólne (narkoza) do 1 godziny

1200 zł

Znieczulenie ogólne (narkoza) każde kolejne pół godziny

200 zł

Leczenie mlecznych zębów (pod narkozą) ostateczna wycena na konsultacji

200 zł – 300 zł

Ekstrakcja mlecznych zębów (pod narkozą)

250 zł

Leczenie stałych zębów (pod narkozą)

250 zł – 400 zł

Ekstrakcja stałych zębów (pod narkozą)

250 zł – 500 zł

Podtlenek

Maska

40 zł

Podtlenek

200 zł

google i facebook

Opinie pacjentów

Leczenie zębów w narkozie to strzał w dziesiątkę. Całe życie bałem się dentysty. Pozbyłem się bólu i strachu przed leczeniem zębów.
Waldek
Lekarze z Poradni Syberka to anioły. Tak delikatnie podają znieczulenie, że mogłabym chodzić do dentysty codziennie. Polecam wszystkim!
Jadwiga
Moje dzieci uwielbiają chodzić do dentysty. Ten gaz rozweselający działa cuda. Szkoda, że nie było takich znieczuleń jak byłam dzieckiem.
Paulina

Leczenie zębów i zabiegi chirurgiczne w narkozie